KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14513363
nr 1451 3363
Jan Dahlin
(f. 1933), Sverige
+ Etsning, Yttermått inklusive ram: 22x31-41x29, akvarell. Signerad
Jan Dahlin, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:12:55
28/2 20:06:33